سبد خرید
اشتراک گذاری
ورود به سایت
0
0 تومان
ژاکت کوتاه و شیک
سطح مهارت: متوسطه
برداشتن دانه ها
درس دوازدهم از بخش بافت ها و میل های دانشکده...
دستکش انگشتی
سطح مهارت: متوسطه
لاله های روزنه ای
بخش تورباف های بافت ها از کتابخانه نقش و نگارها
کدخبر: 20
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 13 تیر 1392 20:10

درباره میل و کلاف

به بسم الله الر حمن الر حیم است
                 تجلّی ها چو صرصر تا نسیم است

 

با توجه به عدم وجود سایت تخصصی بافت به زبان فارسی در فضای سایبری، بر آن شدیم تا با توجه به تحقیقات و مطالعات گسترده که از سالها قبل شکل گرفته بود، سایت آموزشی و فروشگاهی میل و کلاف را برای شما علاقمندان به این حوزه فرآهم آوریم. این تحقیقات از اواخر سال 88 شروع شد و سرانجام بعد از طی مراحل طراحی، ساخت و عرضه، سایت اینترنتی میل و کلاف در فروردین ماه 1392 برپایه نیازهای امروزی کاربران اینترنتی ایرانی و فارسی زبانان جهان راه اندازی شد و در اول مهر ماه 1392، دسترسی تمامی کاربران فضای سایبری امکان پذیر گردیده است.

مدیریت وب سایت میل و کلاف، با داشتن سابقه طولانی در امر بافندگی دستی در انواع بافت ها، تمایل به تسری ذوق و علاقمندیهای خود (که قوی ترین انگیزه در راه اندازی این سایت بوده است) را به دیگر همو طنان عزیز دارد. و امید دارد با القائ این شیفتگی که در تار و پود این مدیریت نهفته است توانسته باشد رسالت خود در جهت گسترش این هنر زیبا، در حد بضاعت خود به انجام رسانده باشد.

 

از جمله اهداف سایت؛ کشف و معرفی قابلیت های موجود در هر فرد و انطباق آنها با نیازهای مطرح روزمره و نیز فرآهم آوردن موجباتی جهت غلبه بر مشکلات علاقه مندان به فن بافندگی آشنا به زبان فارسی می باشد تا از این رهگذر با صرف اقل هزینه، آموزش ها و اطلاعات ارزشمندی در اختیار متقاضیان قرار گرفته، موجبات افزایش بهره وری و کارایی را در سطح گسترده فراهم آورد.

 

از دیگر اهداف سایت؛ کمک به داشتن ذهن پویا و فعال است. به این معنا که؛ زمانی که ذهن ما درگیر مسایل شمارشی و ایجاد طرح های گونا گون است (مثل جدول حل کردن)، باعث می‌شود مغز شما فعالیت کند و سلول‌های مغز و ارتباطات آن، ساخته شود. مزایای این کار به حدی است که شما نمی‌توانید تصور کنید. تحقیقات جدید نشان می دهد که افراد با انجام اموری از این دست می توانند خطر به وجود آمدن بیماری های همچون آلزایمر را از بین ببرند و سبک زندگی خود را تغییر دهند.

 

این وب سایت با رعایت معیارهای اعتماد الکترونیک، ارائه دهنده جدید ترین متدهای روز دنیا و ارائه دهنده ی الگوهایی از سر شناس ترین طراحان دنیا می باشد.

شما می توانید در قسمت حقوق مشتریان و راهنما اطلاعات بیشتری برای استفاده بهتر از سایت بدست بیاورید. و همینطور برای تماس با ما می توانید از طریق؛ ارتباط با ما و پست الکترونیک info@milokalaf.ir با مدیریت وب سایت میل و کلاف در ارتباط باشید.

 

امید است که بتوانیم هر شب پاسخگوی دیدگاه ها، نامه ها و ایمیل های شما کاربران گرامی باشیم، اگر چه به طور قطع با فاصله یک شبانه روز جواب خود را دریافت خواهید کرد.

 

برند میل و کلاف دارای محصولات از قبیل: CD، DVD، کتاب های الکترونیک (e-book) و مجموعه ای از مطالب ارزشمند با عنوان «سبد های مناسبتی» می باشد. همگی این محصولات به صورت آموزشی در سطح مبتدیان تا طرح هایی از الگوهای بافت برای حرفه ای ها می باشد، که در همین دامنه می توانید دانلود کنید و یا در فروشگاه های بافت به صورت حضوری خریداری کنید.

امید است میل و کلاف بتواند ضمن اعتلای افکار و فرهنگ عمومی در جهت افزایش خود اتکایی، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه ایرانی در سراسر دنیا گردد.

مدیریت وب سایت میل و کلاف

اشتراک خبرنامه

جهت ارسال آخرین اخبار سایت نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

تازه ها

جدید
5,000 تومان